piątek, 29 lipca 2016

Nasze realizacje - stylowy dom na Mazurach z nowoczesnymi schodami.

Współczesny dom, integrująca przestrzeń wspólna ale z intymnymi kącikami, światło, powietrze- tu jesteśmy u siebie. Ciekawy sposób organizowania przestrzeni i jej plastycznym wyrazie, ciągi komunikacyjne, schody i balustrady, które wyrażają stanowisko inwestorów wobec sposobu łączenia części wspólnego domu, jakości i rodzaju użytych materiałów i technologii. Schody metalowo drewniane Tierspol z całoszklanymi balustradami świetnie się w tym odnajdują.


Czekamy na Wasze pytania jesteśmy do Waszej dyspozycji.
www.tierspol.pl
Facebook

4 komentarze:

 1. No to jest takie dla ludzi, bez fajerwerków ale bardzo porządne, też tak mam i sobie chwalę. Warto zwrócić uwagę na schody rozłożyste i tylko dyskretnie wsparte, fajnie to wygląda. Podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj spostrzegawczy jesteś, to słabo widać na tych zdjęciach ale od razu wcelowałeś w główny problem przy takich schodach. Jak to dobrze podeprzeć mając do dyspozycji głównie szklaną elewację, no udało się i nawet dyskretnie ale to zawsze jest problem aby czegoś nie schrzanić.

   Usuń
 2. no właśnie jak to jest z tą szerokością stopni? jak szerokie mogą być stopnie drewniane, żeby nie wymagały podparcia? i jak to jest w przypadku szklanych stopni?

  OdpowiedzUsuń
 3. Można to policzyć ale w praktyce stopnie dobieramy do szerokości schodów zależnie od rodzaju podparcia i mocowania zwykle do metra to 40mm wystarcza, potem już 50 a powyżej 1,2m 60mm grubości ale to tylko tak z grubsza, trzeba więcej danych aby to zdecydować. Są też względy estetyczne , są klienci chcący grubsze niż potrzeba stopnie aby pokazać ich masę a są tacy, którzy chcą cienkie. kwestia gustu.

  OdpowiedzUsuń