piątek, 3 czerwca 2016

Schody szklane i całoszklane znakomitym rozwiązaniem do każdego wnętrza!

Schody szklane i całoszklane zachwycjają swoją lekkością i dają niesamowity efekt w każdym wnętrzu. Ekskluzywne , piękne i wyniosłe- to fakt.

A gdzie najlepiej sprawdzają się schody szklane i całoszkalne?Schody szklane i całoszkalne sprawdzają się w każdym wnętrzu. Są doskonałym wyborem tam, gdzie liczy się  niestandardowy, ekskluzywny wygląd.  To na pewno wnętrza domowe, zarówno rezydencje jak i mniejsze salony.

W mniejszych salonach schody szklane i całoszklane wymagają intensywniejszego oświetlenia - światło odegra wówczas główną rolę, wpłynie znacząco na wygląd i da piorunujący efekt!
Schody szklane i całoszkalne są znakomitym rozwiązaniem w hotelach, wnętrzach firm, reprezentacyjnych lobby...


Szeroka gama naszych projektów sprawdzą się świetnie w eleganckiej kancelarii prawniczej lub banku.

W swojej ofercie posiadamy również propozycje bardziej ekspresyjne znakomicie prezentujące się w lokalach rozrywkowych, hotelach, barach, klubach  - z rozbudowanym podświetleniem i nadrukami.


Eleganckie schody szklane i schody całoszkalne na zewnątrz!

Schody całoszklane oraz szklane z pewnością nadają się na zewnątrz. Niesamowity efekt  dają schody szklane, pięknie podświetlone przy basenach. Schody przy basenie połączone ze szklanym pomostem lub szklaną podłogą. O tak! Takie konstrukcje są bajeczne, wzbudzają niesamowite emocje, mają ogromny wpływ na całokształt klimatu takiej rezydencji.


Firma Tierspol jest w stanie sprostać Waszym wymaganiom.  Pamiętajcie, jedyne co może ograniczać to wyobraźnia.  Czekamy na Wasze pytania. Nasi specjaliści są do Waszej dyspozycji.

www.tierspol.pl

13 komentarzy:

 1. Zdaje się, że już był poruszany ten temat ale czy chodzenie po szklanych stopniach nie jest niebezpieczne i czy nadają się one dla dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są bezpieczne, nie są wcale bardziej śliskie niż na przykład stopnie kamienne, których używa się od wieków bez obaw. Do tego można nanieść przeciwślizgowy nadruk dodający jeszcze ciekawego wyglądu. Bez obaw to świetny materiał na stopnie.

   Usuń
 2. Więc obawy są nieuzasadnione? A co z ostrymi krawędziami szkła czy nie można się skaleczyć? Szkło kojarzy się z czymś ostrym. Przy okazji na końcu tego tekstu jest adres do waszej strony ale błędnie wpisany jako tiersol a nie tierspol.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę spróbować dotknąć dłonią przygotowanej przez nas tafli szkła, to przyjemność a nie niebezpieczeństwo. Produkowane są na wyspecjalizowanych maszynach sterowanych komputerowo i zapewniają nie tylko bezpieczeństwo ale i przyjemność użytkowania. Dzięki za uwagę o błędzie w linku. Poprawiamy.

   Usuń
 3. Nie ma sprawy, trzeba sobie pomagać, nikt nie jest nieomylny. Przyjrzałem się temu bo oglądałem realizację firmy tierspol w Muzeum Katyńskim na terenie Cytadeli Warszawskiej - tam też jest szkło montowane przez was. Jest to rzeczywiście bezpieczne. Czemu nie pokazujecie tej realizacji?! jest bardzo fajna i nietypowa. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak przygotowujemy publikację , to trochę trwa, dzięki za uwagi. Tierspol wykonywał tę realizację w zeszłym roku , były tam balustrady szklane i całoszklane, nierdzewne balustrady, balustrady ocynkowane, zadaszenia szklane, sporo pochwytów i przeszklenie tzw Arkad Baterii Barkowej. ciekawa robota w zabytkowych obiektach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie wyszło, takie roboty są i trudne i ekscytujące jednocześnie, a stare ceglane wnętrza grubych dziewiętnastowiecznych fortyfikacji są świetnym tłem dla supernowoczesnych wyrobów tierspolu. Wyobrażasz sobie jak by wyglądały w baterii barkowej schody całoszklane tierspol? totalny odjazd... tylko który architekt by się odważył?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się, że schody całoszklane tierspol lub szklane ze stalową konstrukcją w zabytkowym lub stylizowanym na zabytkowe wnętrzu zrobią spore wrażenie, użycie szkła w takich wnętrzach to obecnie nasilający się trend. Zwłaszcza w połączeniu z autorskim podświetleniem efekt będzie interesujący.

  OdpowiedzUsuń
 7. A czy można by stopnie i elementy balustrad całoszklanych schodów w zabytkowym wnętrzy np. w ceglanych wnętrzach cytadeli wykonać w sposób postarzający je? Wiesz poszarpane krawędzie, zmatowione powierzchnie ? no nie wiem dokładnie ale takie efekty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jeszcze zardzewiałe mocowania i stopnie w postaci stłuczki szklanej? Nie przesadzajmy ze scenografią pseudohistoryczną. Myślę, że jeśli ktoś chciałby to można spatynować świeży i nowoczesny wygląd schodów i balustrad całoszklanych poprzez delikatne (podkreślam słowo delikatne!) zmatowienie powierzchni szkła miejscowo oraz spatynowanie powierzchni okuć i mocowań. Ale poszarpane krawędzie? no to wydaje mi się mocno wątpliwym efektem chociaż widziałem tak wykonane szkło. Jednak to bardzo osłabia wytrzymałość szkła - powstaje zjawisko karbu. Nie polecałbym choć to domena architekta.

   Usuń
 8. Ja jednak upierałbym się przy tym, mogłoby być oryginalne a dziś o to warto powalczyć, widzę to...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż trzeba to po prostu opracować i wtedy pogadać o tym co wychodzi, jak będziesz miał to w dwg lub jako wizualizację pochwal się , obgadamy to na konkretach- może coś osiągniesz? Wtedy w imieniu tierspolu chętnie pomogę.

   Usuń
 9. To obawiam się sprawa przyszłości, tak po prostu chodzi mi po głowie jakiś pomysł....

  OdpowiedzUsuń